ד"ר איצקסון
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9977997
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
ניתוחים פלסטיים

ניתוחי חזה

החזה הנשי נחשב לסמל הנשיות המובהק ביותר בתרבות המערבית. דוגמא לכך ניתן למצוא בעיסוק של נשים רבות בגודל ובצורת החזה שלהן ובחשיבות הרבה שמייחסים מרבית מן הגברים, למראה השדיים אצל נשים. ניתוחי חזה הם בין הניתוחים האסתטיים הפופולאריים בעולם. בישראל למשל, ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר.

 לא כל הנשים חפצות בחזה גדול יותר וישנם מקרים בהם דרוש ניתוח להקטנת החזה. ניתוח נפוץ נוסף, מטפל במצב של חזה נפול ונקרא הרמת חזה. מטרתו של ניתוח הרמת חזה הוא להשיב לשדיים את המראה הזקוף והצעיר שאפיין אותם לפני שהחלו לצנוח, אם בעקבות לידות והנקות, אם בשל ירידה דרסטית במשקל ואם כחלק מתהליך ההתבגרות וירידה בגמישות העור.

 

    ישנן סיבות נוספות למראה לא אסתטי של השדיים:מומים מולדים בשד, א - סימטריה ניכרת בשדיים ומצבים לאחר טיפול בסרטן שד, במקרים אלה נדרש תיקון ניתוחי פרטני יותר. גם גברים סובלים לעתים, ממראה חזה בעייתי. במקרים של שדיים גדולים במיוחד אצל גברים, ניתן לטפל באמצעות ניתוח "גניקומסטיה"- להקטנת החזה הגברי. 

     

    כל הניתוחים הפלסטיים והכירורגיים מבוצעים על ידי ד"ר איצקסון, מנתח פלסטי במקצועו וביניהם גם שחזורי שד. שחזורי שד מיועדים לנשים שנאלצו לעבור כריתה בעקבות סרטן השד.

    במהלך פגישת הייעוץ והכוונה, ד"ר איציקסון משתמש במערכת הדמייה ממוחשבת להצגת התוצאה הרצויה של המנותחת לאחר הטיפול