ד"ר איצקסון
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9977997
ניתוחי גוף

ניתוחי גוף

הסיבות אשר גורמות לאזור מרכזי בגופנו למראה בלתי אסתטי ולעתים חריג הינם מגוונות: הזדקנות, עליות וירידות דרסטיות במשקל, נטיותיו של מבנה הגוף איתו נולדנו ועוד
הפופולריות של ניתוחים לעיצוב הגוף נמצאת בעלייה מתמדת בעשור האחרון. זאת בשל המודעות הגוברת בקרב נשים וגברים כאחד למראה הגוף, ובשל ריבוי המקרים של ירידת משקל דרסטית לאחר דיאטות וניתוחים בריאטרים. ניתוחי עיצוב הגוף השתפרו מאוד בשנים האחרונות במקביל לשיפור הטכניקות הניתוחיות והשימוש בטכנולוגיות רפואיות חדשות. ניתוחים פלסטיים באזור הבטן כוללים טיפולים ליישור קו הבטן, העלמת הכרס ותיקון עיוותים אשר נוצרו בעקבות ניתוח קיסרי.

ניתוחים לעיצוב הירכיים נחשבים יעילים במיוחד מכיוון שברוב המקרים לא ניתן להיפטר מן השומן המצטבר באזור זה בדרך אחרת. ניתוחי גוף כוללים גם טיפול בזרועות בעלות מראה בעייתי. בישראל למשל, ניתוח זרועות נחשב נפוץ במיוחד מכיוון שחולצות ללא שרוולים הן פריט אופנה שכיח במזג האוויר הישראלי ונשים רבות אינן מרגישות בנוח בלבוש זה בשל מראה הזרועות שלהן. חשוב לזכור כי ניתוחים מסוג זה אינם מהווים תחליף לניהול אורח חיים בריא אשר מסייע לנו לשמור על מראה אסתטי. ניתוחים לעיצוב הגוף יכולים להשלים את התהליך שנעשה בחדר הכושר או בריצה על שפת הים, תוך שמירה על תזונה נכונה.