ד"ר איצקסון
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9977997
ניתוחי פנים

ניתוחי פנים

הפנים הינם האזור המשפיע יותר מכל על הדימוי העצמי שלנו ועל המראה שלנו בעיניי אחרים. מראה הפנים משפיע באופן ישיר על האינטראקציה שלנו עם האנשים שסביבנו - יותר מכל איבר אחר בגוף. הפנים שאיתם אנו נולדים משתנים לאורך חיינו, במיוחד בגילאים של העשור החמישי ואילך, בגיל בו הופעתם של קמטים היא תופעה טבעית.

הגורם העיקרי למראה פנים מזדקנות, הוא בעיקר עלייה בגיל, אך ישנם גורמים משפיעים נוספים כמו גנטיקה והשפעות סביבתיות כמו חשיפה לשמש, זיהום אוויר וכמובן - מעישון. 

את כל ניתוחי הפנים ניתן לעבור כניתוחים אסתטיים נפרדים או כניתוחים משולבים הכוללים מספר טיפולים בניתוח אחד.

ניתוחי פנים נפוצים במיוחד בקרב נשים מגיל העמידה ועד שנות ה - 70 לחייהן, אך בשנים האחרונות צוברים פופולריות ראויה לציון גם בקרב נשים צעירות בהרבה וכן בקרב גברים בכל הגילאים. בכוחם של ניתוחים אסתטיים לטיפול באסתטיקת הפנים לתקן את מראה הפנים המזדקן ולהעניק מראה צעיר יותר, חיוני ורענן.

  • ניתוח מתיחת פנים יכול להעלים קמטים - גם את העמוקים ביותר.
  • ניתוחים אסתטיים באזור העפעפיים יכולים לתקן עפעפיים נפולים וגבות צנוחות ובכך פותרים את המראה ה 'עייף תמידי' הנוצר לעתים בגיל העמידה.
  • ניתוחים לתיקון אזור הסנטר מיועדים לטיפול במקרים של סנטר כפול, סנטר שקוע וסנטר בולט.
  • ניתוח פופולרי נוסף הוא ניתוח מתיחת צוואר, זאת בשל התופעה השכיחה של התרופפות של השרירים והופעתם של עודפי עור ניכרים בצוואר.
  • טיפול חדש בהתערבות כירורגית מינימלית נקרא השתלת שומן בפנים ובכוחו להעלים קמטים, להדגיש תווי פנים שנחלשו ולרענן את חיוניות העור. 
  • אחד הניתוחים הנפוצים ביותר באזור הפנים הוא ניתוח אף. ניתוח זה מתאים במצבים השכיחים במיוחד של היעדר אסתטיקה בפנים כתוצאה ממראה האף: אף ארוך, עקום, בעל בליטות ועוד. ניתוח אף הינו הניתוח האסתטי הנפוץ ביותר בקרב גברים, ונחשב פופולרי במיוחד בקרב גברים צעירים. 
  • איבר נוסף המשפיע על מראה הפנים - האוזניים. מקרים של אוזניים בולטות נחשבים, אף הם, לשכיחים במיוחד ושיעור הפונים לניתוח הצמדת אוזניים עלה בעשור האחרון באופן ניכר. ניתוח הצמדת אזניים מתאים אף לילדים - החל מגיל 5 ואילך.