ד"ר איצקסון
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9977997
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
ניתוחים פלסטיים

שאלות נפוצות

מיהו פלסטיקאי ?

"פלסטיקאי" הוא הכינוי הנפוץ לכירורג פלסטי, או 'מנתח פלסטי' בעברית תקנית. רופא אשר עבר הכשרה הכוללת התמחות בבית חולים מוכר ע"י משרד הבריאות ועמידה בדרישות של המועצה המדעית אשר כוללות שני מבחנים גדולים, כתיבת עבודת מחקר וביצוע מינימום של כאלף ניתוחים פלסטיים מסוגים שונים.

האם ניתוח פלסטי מחייב אשפוז ?

רוב הניתוחים הפלסטיים מחייבים התאוששות של כמה שעות בהשגחה רפואית, אך בדרך כלל אינם דורשים אשפוז לילה. ניתוחים אשר מחייבים אשפוז לילה הם ניתוח הרמת פנים, שאיבת שומן גדולה וניתוח מתיחת בטן.

מהו משך ההחלמה לאחר ניתוח פלסטי ?
זמני ההחלמה משתנים מניתוח לניתוח. משך תקופת ההחלמה הכולל נע בין שבועיים לחודשיים. תקופת ההחלמה מכל ניתוח שהוא, מחולקות לשלושה שלבים: ההחלמה הראשונית, מחייבת מנוחה בבית ושמירה על פעילות גופנית מוגבלת. בשלב ההחלמה השני ניתן לשוב בחזרה לעבודה, ולבצע פעולות פשוטות בשגרת היום-יום. בשלב ההחלמה האחרון ניתן לשוב לפעילות סדירה מלאה.
האם אסבול מכאבים לאחר הניתוח?
עצמת הכאבים אשר עשוי לחוש המטופל בעקבות ניתוח פלסטי תלויה בסוגו. ישנם ניתוחים כואבים יותר ופחות. בניתוחים אשר עצמת הכאב בעקבותיהם קלה יחסית, די במשככי כאבים מוכרים כאופטלגין ואקמול על מנת להפיג את הכאב. בניתוחים אשר לאחריהם עצמת הכאב גבוהה במיוחד, רושם ד"ר איצקסון תרופות חזקות יותר לטיפול בכאב למשך תקופת ההחלמה.
האם ניתוחים פלסטיים מבוצעים בהרדמה חלקית או מלאה?
בהחלט תלוי בסוג הניתוח. חלק מן הניתוחים הפלסטיים מבוצעים בטשטוש או בהרדמה מקומית, בעוד שחלק מן הניתוחים דורשים הרדמה מלאה ואינם יכולים להתבצע בהרדמה חלקית.
האם עליי לחשוש מהרדמה כללית?
ההרדמה הכללית המודרנית העכשווית נחשבת לבטוחה ביותר. ניתן לומר בקלות שלחצות את הכביש מסוכן בהרבה. ההרדמות מבוצעות ע"י רופאים מנוסים מומחים בהרדמה.
האם יש להחליף את המשתלים מדי כמה שנים?
שלא כבעבר, במשתלים מהדור החדש אין הכרח להחליף כל תקופת זמן מוגדרת את המשתלים, אולם כן יש להיות במעקב מדי כמה שנים ולבדוק את מצב המשתל.

האם מי שעברה ניתוח הגדלת חזה לא תוכל להניק?

ניתוח הגדלת שדיים אינו פוגע ביכולת ההנקה או ביצור החלב. אולם חשוב להבין כי הנקה לעיתים פוגעת בצורת השד הטבעי הסובב את המשתל.

האם הגדלת שדיים באמצעות שתלים מקשה על גילוי מוקדם של סרטן השד?

הגדלת שדיים אינה מונעת גילוי מוקדם של סרטן שד. המשתלים אמנם עלולים להקשות במעט בביצוע ממוגרפיה, אולם עדיין ניתן לבצע את הבדיקה ולהשמש בטכניקות מעט שונות. בנוסף, ישנן בדיקות כגון אולטרא סאונד ו- MRI שאינן מושפעות מהמשתלים כלל.

יש לך שאלה?
מלא את פרטייך ונחזור אליך בהקדם